Automobilio kreditas – ir naujam, ir senam

auto kreditas

Žmogus, kas dieną naudojantis automobilį, susidūręs su jo gedimu patiria daugybę nepatogumų ir nuostolių, todėl esant tam tikroms situacijoms ieškoma labai įvairių išeičių, kaip savo senąjį, nuolat gendantį automobilį pakeisti kiti, naujesniu ir patvaresniu, o jei automobilio visai netenkama (eismo įvykis, vagystė ar nepataisomas gedimas) - kaip gauti bet kokį važiuojantį automobilį, kuris palengvintų kasdienius rūpesčius. Čia padėti gali automobilio kreditas.

Automobilio kreditas yra lyg tarpinis variantas tarp lizingo ir vartojimo paskolos, panaudojant abiejų privalumus. Įprastas lizingas labai riboja perkamo automobilio amžių, vertę, privalomas KASKO draudimas ar keliamos dar kokios nors įvairios sąlygos. Be to, nepavyks įprastu lizingu įsigyti automobilio iš privataus asmens ar įmonės, nesudariusios sutarties su bankais.

Jei manote, kad jums tikrai reikia paskolos automobiliui, skolintis norite tarkime iš paskola23 bendrovės - neskubėkite aklai pildyti paraiškos. Prieš tai apsilankykite kontakų skiltyje www.paskola23.lt/kontaktai/ ir susisiekite su įmone. Tai padės geriau įsigilinti į visus sutarties niuansus ir sprendimą priimti apgalvotai.

Jei žiūrėti vien tik į vartojimo paskolą, tai koją kiša trumpas išmokėjimo terminas, nelabai didelė maksimali siūloma suma, ypatingai nepalankios palūkanos skolinantis daugiau ar ilgiau. Tuo tarpu automobilio kreditas yra siūlomas sąlyginai žemomis palūkanomis, galimas net 5 metų ar dar ilgesnis išmokėjimo terminas, o siūlomos sumos siekia ir keliasdešimt tūkstančių eurų - to pakanka ir aukštos klasės naujam automobiliui įsigyti.

Visgi, automobilio pirkimui kreditą ima dažniau tie žmonės, kurie labiau domisi naudota transporto priemone, kadangi palūkanos vis tiek yra aukštesnės nei lizingo bendrovių. Taigi, jei Jūs esate tokioje situacijoje, kad Jums šiandien reikalingas ne visai naujas automobilis, kurio kaina yra didesnė nei pinigų suma Jūsų taupyklėje - automobilio kreditas turėtų būti gera išeitimi, nes iš vos per keletą dienų, o gal ir dar greičiau, galėsite atnaujinti savo transporto priemonę, įgyvendinti jaunystės svajonę ar pasirinkti tokį transportą, kuris geriau tenkins Jūsų šeimos poreikius. Tai ypač aktualu pagausėjus šeimai ar  persikėlus gyventi į atokesnę vietą, iki kurios veda prastesnės kokybės keliai. Atnaujinti savo transporto priemonę priežasčių yra begalė, tereikia žinoti, kas gali padėti įgyvendinti šį procesą, suteikti finansinę pagalbą, kai jos iš tiesų reikia – kreditas automobiliui tinka daugeliui!

Reklama

Nuolaidos paksoloms

Design by ltheme.com