auto kreditas

Žmogus, kas dieną naudojantis automobilį, susidūręs su jo gedimu patiria daugybę nepatogumų ir nuostolių, todėl esant tam tikroms situacijoms ieškoma labai įvairių išeičių, kaip savo senąjį, nuolat gendantį automobilį pakeisti kiti, naujesniu ir patvaresniu, o jei automobilio visai netenkama (eismo įvykis, vagystė ar nepataisomas gedimas) - kaip gauti bet kokį važiuojantį automobilį, kuris palengvintų kasdienius rūpesčius. Čia padėti gali automobilio kreditas.

Automobilio kreditas yra lyg tarpinis variantas tarp lizingo ir vartojimo paskolos, panaudojant abiejų privalumus. Įprastas lizingas labai riboja perkamo automobilio amžių, vertę, privalomas KASKO draudimas ar keliamos dar kokios nors įvairios sąlygos. Be to, nepavyks įprastu lizingu įsigyti automobilio iš privataus asmens ar įmonės, nesudariusios sutarties su bankais.

susimascius

Greitosios paskolos, kurių sumos yra labai nedidelės, o bendras paskolos terminas neviršija kelių mėnesių dažniausiai yra laikomos paskoloms kasdienėms išlaidoms padengti, dėl ko sulaukia nemažai kritikos strėlių. Kartais tos strėlės iš tiesų pelnytos, o kartais kritikuojama neįsigilinant į realią situaciją.

Paskola kasdienėms išlaidoms gali tapti vadinamąja kilpa po kaklu, jei tai tęsiasi nuolat. Skolinatės vieną mėnesį, per kitą išsimokate, tada vėl skolinatės ir taip lyg užburtame rate. Tai jau ženklas, kad metas susiimti ir kažką keisti, ieškoti sprendimų. Deja, daugybė žmonių nebesugeba laiku susiimti ir toliau grimzta į skolas ir paskolas, patiria ypač didelių finansinių nuostolių. Mūsų rekomendacija yra stebėti save ir jei 3-4 kartus per metus prireikė trumpalaikio mažos sumos kredito kasdieniams pirkiniams (neįtraukiant į tai buitinės technikos, automobilio pirkimo ar remonto ir pan. neįprastų pirkinių) - ieškoti to priežasčių, galvokite apie papildomas pajamas ir turimų išlaidų mažinimą.

Reklama

Nuolaidos paksoloms

Design by ltheme.com