Nuo 30 eurų iki milijono ir daugiau

verslas skolinasi

Paskolos būna labai įvairios, kaip ir žmonės, kurie jas ima. Vieniems reikalingos nedidelės, vos iki 100 eurų dydžio paskolos smulkioms išlaidoms, kiti skolinasi dešimtimis ar šimtais tūkstančių nekilnojamam turtui ir kitiems brangiems pirkiniams, o kartais bankai suteikia ir milijonines paskolas tiek privatiems, tiek verslui.

Mažosios paskolos, kuomet skolinamasi vos keliasdešimt ar iki poros šimtų eurų yra populiaresnės tarp žemas pajamas turinčių šeimų. Nemenkai tokių paskolų poreikis išauga artėjant šildymo sezonui (jei reikia pasirūpinti kuru iš anksto) bei šildymo sezono metu (kuomet gaunamos gerokai didesnės sąskaitos už būstą). Tai vienas sunkiausių periodų daugumai žmonių, kadangi stipriai išauga išlaidos, o padidėjusiomis tuo laikotarpiu pajamomis gali pasidžiaugti vos vienas kitas namų ūkis, tad paskolos tampa gera išeitimi.

Kiek didesnėmis paskolų sumomis susidomi tie, kurie nori įsigyti kokį stambesnį daiktą. Buitinė technika, jos rinkiniai ar naujas baldų komplektas visai virtuvei ir svetainei – tai didelės išlaidos, kurias pakelti be paskolos gali būti labai sunku ar netgi neįmanoma. Tokioje situacijoje paskola yra labai patogia išeitimi leidžiančia atsinaujinti čia ir dabar, o ne taupant mėnesių mėnesius.

Sugedęs automobilis ar patirta eismo nelaimė - didelė bėda tiems, kurie negali išsiversti be ratuotos transporto priemonės. Remonto kainos ne visada būna mažos, todėl ir čia prisireikia ne itin didelės paskolos. Keli šimtai eurų išdalinti per kelis mėnesius yra kur kas lengviau nei iš karto sumokėta didelė suma.

Milijonines paskolas dažniausiai renkasi verslo įmonės ar privatūs asmenys kuriantys verslą, siekiantis iš investuotos sumos uždirbti. Tai ir NT pirkimas, ir įvairūs įrengimai, ir transporto priemonės ar kitos išlaidos, kurios sunkiai pakeliamos be išorinės finansinės pagalbos. Skolintis įprasta tiek naujam verslui, tiek ir sėkmingai ne pirmą šimtmetį veikiančioms bendrovėms, kurių pelnas iš tiesų labai didelis. Paskolos - įprasta praktika jau daugybę metų, tad jų bijoti nesant rimtoms priežastims tikrai nevertėtų, verčiau jas išnaudoti savo reikmėms!

Reklama

Nuolaidos paksoloms

Design by ltheme.com